İnandırmak

ibrahim fırat | Cuma, Temmuz 03, 2015 | 0 yorum
Bir ortamda konuşulurken aniden durup ve sessizlik hakim olunca ortalığa yalan söyleyen kişi bundan rahatsız edip direk savunma girişimine geçiyorsa, yalan söyleme ihtimali yüksek oranda diyebiliriz.

Bunun nedeni yalan söyleyen kişilikler  karşısındaki insanların  kendilerini dikkate alması ve inanmasını isterler. Aynı zamanda o kişileri önemserler.


İnandırmak
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if