Sonuca varmak

ibrahim fırat | Cuma, Temmuz 03, 2015 | 0 yorum
En iyi yalan söyleyen kişiyi anlama  yöntemi o kişinin yalanına inanmış  taklidi yapmak. Bu durumda kişi gerçekten  yalan söyleyen biriyse kendini   rahat aynı zamanda mutlu ve güler yüzlü olacaktır. Bu şekilde rahatlama gözlemleniyorsa yalan söyleme ihtimali yüksek oranda.

Ancak unutmamamız lazım tüm bunlar ile insanların yalan veya  doğru mu? söylediklerini anlayamayız. Bunlar sadece genel olarak insanlarda istemsiz olarak gelişen durumlardır.


Sonuca  varmak
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if