Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Biriken Kötü Anılar

Bazı insanlar vardır ki, eksiklikleri yahut yapılan ufak yanlışları biriktirirler. Uzun zaman boyunca biriken bu küçük ve önemsiz olumsuzlukları bir anda toparlayıp karşı tarafa söylediğinizde o kişiyi tamamen incitmiş ve öfkelendirmiş olursunuz.

Bu tür yaklaşımların doğru olmadığını elbette sizde biliyorsunuz ama inceldiği yerden kopsun mantığıyla giderseniz zaten hemen kopar. Bırakın kopmasını beklemesini incelen yeri eskisinden daha sağlam hale getirmenin yerine bakın da mutlu bir hayat yaşayın.«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.