Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Eşlerin Birbirini AşağılamasıBu tartışmaların ilerlemesinin önüne geçmek için bir tarafın sakin olması gerekiyor. Sakin bir şekilde konuşmak mümkün olmadığı zamanlarda çiftlerin birbirini aşağılayıcı ve karakterleriyle ilgili dalga geçmeler ön plana çıkmaktadır.

Bu sebeple her iki tarafta o anki sinirle birbirlerinde beğenmedikleri huylarını gün yüzüne aşağılama ile birbirlerinden soğutma başarısına ulaşıp ne yazık ki hiç uğruna boşanmalar meydana gelebiliyor.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.