-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » Boşanmaların 9 Nedeni


Zamanımızda boşanma oranların hızlı şekilde artmaya başladı. Eski zamanlara oranla günümüzdeki boşanma oranları bir hayli fazla. Bunun nedenleri eşlerden eşlere değişmektedir. Doğru seçimi yapamamış olanlar, henüz birbirini iyi tanımamış ve sonradan çıkan kötü alışkanların göstergesinden dolayı, alkol, kumar vb. gibi nedenlere dayalı olarak  onlarca aile yok olup gidiyor.


Boşanmaların 9 Nedeni


Bunun yanı sıra en çok boşanma nedenlerinden biri aile içi sürekli tartışmaların olması ve bu tartışmaların iki tarafta da psikolojik hasarlar bırakmasıdır. Herhangi bir konu tartışırken bu kavgaya dönüşebilmekte ve asıl tartışılması gereken konudan sapıp daha vahim, kırıcı, aşağılayıcı şekilde iki tarafında kendilerini birbirlerinden soğutmasından dolayı meydana gelen boşanma nedenlerine dayalı 9 maddeyi sıraladık.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.