Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » » » » Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri

Depresyondan Kurtulmak İçin Ne Yapılmalı?

Günümüzde depresyon kişilerde çok sık görülmektedir. Depresyon hafif, ağır ve orta seviyeli olarak belirginlik gösterebilmektedir.  Her depresyonun kendi özgü sebepleri olduğu gibi ortak nedenlerden dolayıda ortaya çıkabilir.  Bu konumuzda sizlere depresyondan kurtulmak için  5 öneri sunacağız.

Yaz ayları yavaş yavaş gelmek üzere ve bu nedenden dolayı ruhsal ve fiziksel olarak insanlarda değişim olabilmekte buda depresyonu tetiklemektedir.  Bu zamanlarda düzenli uyku uyumak, sevdiğiniz insanlarla beraberce vakit geçirmek, düzenli beslenmek ve spor özellikle temiz havada yürüyüşler yapmak sıkıntılarınıza iyi geleceği uzmanlar tarafından açıklanmaktadır.  


Depresyona neden olan  5 temel sorun ve önerisi:


Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.