Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Krizin Gelmeden Önce Haber Vermesi

Birçok hastalık gibi kalp krizi de kendini belli etmeden yada tam zirveye ulaşmadan bazı belirtiler ile ben geliyorum diyor.

Nefes almakta zorluk, yokuş çıkarken tıkanma, fenalık hissi, bunalma bu gibi durumlarda kişi kendini rahatlamak için yada öyle olduğunu düşündüğü için, çok yemekten dolayı hantallaştım, çabuk yorulma nedenim sigara vs gibi nedenleri göz önünde bulundurarak bu sinyalleri hiçe sayabilmektedir.

                    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. kalp krizi sol kolda balayan uyuşma ile geldiği bilgisi daha önceki paylaşımlardan da öğrendik burada neler yapılabilir bilgileri çok faydalı buldum.
    Faruk

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.