-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Beyni Çalındı


Öldükten ortlama yedi saat hemen sonra Albert Einstein'ın beyni bekletildiği hastaneden çalınmıştır.

Bu çalınma nedeni bilim adamlarınca araştırma yapmak için olduğu söylenmektedir. Bu sayede ortaya çıkan bilgi ise Albert Einstein'ın beyni normal insanlara göre hesaplandığında ortalama hesap olarak %15 daha fazla geliştiği meydana çıkmıştır. Ve bu beyinin diğer insanlara göre daha büyük olduğu görülmüştür.

Beyni Çalındı

1  2  3  4  5


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. fırıncı adem9 Haziran 2016 00:38

    eski bir çin atasözü derki büyük beyinlerin hatalarıda büyük olur ben böyle bir durum sezdim.

    YanıtlayınSil
  2. Beyninin çalındığını bende bir yerden duymuştum demek ki doğru imiş. İnsanlar bir an önce albert einstein'ın beyninin incelemek istemiş

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.