Başkası Olma Kendin Ol.

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Bu söz aslında çok güzel bir söz, insanların bazıları hep başkası gibi olmak ister, ama olması gereken kendisidir. Bu yüzden kendiniz olmalısınız. Kim ne dersin, eleştirsin bunu kafanıza takmayın bu yüzden ne kadar kendiniz olursanız o kadar sevilebilirsiniz. Tabi kendiniz gerçekten iyiyseniz.

Bu yüzden sizi olduğu gibi kabul etmeyen insan zaten dostunuz değildir.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if