Hayata Daima Gülümseyin

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Mutlu olmak için birçok neden bulabilirsiniz aslında kendinize. Bunun için kötü anlarınızda bile gülümsemeyi gerekirse kahkaha atmayı deneyin. Belki ilk başta zor olacak ama sizi kötü hissettiren durumdan bu sayede kurtulabilirsiniz.

Bunun için insanı bunaltan müzik, film vb. gibi şeylerden uzak durun, bunun yerine komik ve mizah ağırlıklı videolar izlemek sizin keyfinizi yerine getirmeye yetecektir.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if