iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Hareket Etmenin Önemi

1 Mart 2015 - #


Hareketli bir yaşam tarzı insanı hem zinde  tutar hemde psikolojik olarak kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Spor hayatımızın bir parçası olmalı. Hareketsiz yaşam tarzınız varsa bunu en kısa zamanda hareketli bir tarza dönüştürmek için ufak egzersizlerle başlayabilirsiniz.

Sabahları yapılan spor en faydalı olarak görülmektedir. Kan dolaşımın hızlandırır, güne daha dinç başlarsınız ve daha birçok faydası ile spordan uzak durmayın.

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.