Paranızı Biriktirin

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Gelecek için en değerli olan bizler için paradır. Eli çok açık kimselerden olmayın, gerektiği kadar harcama yapın, israftan kaçının. Bazı insanları vardır ki para harcadıkça kendini mutlu hisseder. Doğrudur o anlık insan belki harcadıkça mutlu olabilir ama bunun 10 - 15 sene sonrası size mutsuzluk olarak geri dönecektir. "Keşke bu paraları harcamayıp biriktirseydim" şimdi neler neler alırdım.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if