Kimseye Kin Tutmayın

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Kin tutmak iyi bir şey olmadığını hepimiz biliriz. Ama bazen bazı durumlarda öyle insanlar karşımıza çıkar ki ister istemez kin tutmak zorunda kaldığımızı hissederiz. Bu yüzden bu tür düşüncelerden, kin ve nefret kavramından uzaklaşmak gerekir.

Kin ve nefret karşı tarafa bir zarar vermez tam tersi kişinin kendisine zarar verir. Bu yüzden psikolojik olarak çöküntüye doğru adım atmış olursun. Bundan dolayı  sizi üzecek ve kin besletecek kişilere hayatınızda yer vermeyin olsun bitsin.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if