Mutlu Olmayı Öğrenmek

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
İnsanoğlunun hayatı her zaman aynı seviyede gitmez. Kimi zaman mutlu günler geçirirsiniz, kimi zaman mutsuz günler. Her gün bir diğer güne eşit ve aynı olmadığı gibi mutlu olmayı öğrenmelisiniz.

Bunu becerebilmek için sizden daha kötü durumda olanları düşünmeli ve halinize şükretmeniz aslında yeterli olacaktır. Hayatınızın her anı mutsuz değildir. Yaşamınızın her anına bakın göreceksiniz iyi şeylerin ve sizi mutlu edecek olumlu olayların var olduğunu göreceksiniz. Mutluluğu öğrendikten sonra her şey daha güzel olacak.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if