Bugünün işinini Bugün Yapın

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Günümüzde insanların geneli işlerini hep yarına bırakır. Bugünün işini yarına bırakmak denir. Ancak en büyük hatalardan biri zaten budur. Yarın daha gelmemiş belkide gelmeyecek buna kimsenin kesin kanaati olamaz. Bu yüzden bugünün işini yarın yaparım düşüncesinden uzaklaşmanız sizler için en ideal yol olacaktır. Çünkü her yeni bir güne işi bırakmak o gün ki işlerin birikmesine ve çoğalmasına buna bağlı olarak yoğunluktan dolayı psikolojik olarak kendinizi kötü hissetmenize olanak sağlar.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if