Dinlemeyi Öğrenmeniz Lazım

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Dinleme, bazı insanlar için çok zor bir durumdur. Eğer çok konuşan ve çok bildiğini zanneden bir kişiyseniz sizin insanları dinleme gibi potansiyeliniz az demektir. Ama ne olursa olsun her insanı dinleyin ve dinlerken de karşılığında ne cevap vereceğinizi düşünmeniz yerine sözünün bitmesine kadar dinleyin ve sonrasında ne diyeceğinizi düşünerek cevap verin.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if