Teknolojiden Uzaklaşın

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Teknoloji günümüzde insanları asosyal yapar hale geldi. Bunlardan en önemlisi aslında toplum içindeki asosyallik. Arkadaş grubu ile bir mekanda oturduğunuzda görüyorsunuz ki birçok kişi cep telefonları ile ilglenmekte mekan aynı ama insanların hepsi başka yerlerde bu yüzden cep telefonlarınızı bir kenara bırakın, gerçek hayatın tadına o anlık varın.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if