Dilsiz Adam Küfür Ederse Ne Olur?

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Balraj Gill 31 yaşlarında sağır ve dilsiz bir insandır. Bir gün polisler arama için durduklarında sağır ve dilsiz olduğunu anlamışlar ancak dilsiz olduğu için el hareketleriyle işaretler yaparak, sinirli şekilde hareketler simgeliyordu. Polisler bunu tam olarak anlamadıkları için bir kişi tercümesini yaparak küfür ettiğini söyleyince, polise hakaretten tutuklandı.

Dilsiz Adam Küfür Ederse Ne Olur?

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if