Çocukların Topuna El Koyan Yaşlı Kadın

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Edna Jester isimindeki yaşlı kadının evine bir gün çocukların oynadığı top düşer ve çocuklar topu kendilerine geri vermesini ister ancak büyükanne bunu kabul etmez topu vermez. Sonra çocuklardan biri polis çağırır ve 88 yaşında olan kadına topu iade etmesini söyler yaşlı kadın bunu red eder ve polis tarafından tutuklanır. Uzun zamandan beri bekar yaşayan bu kadın ilk kez garip şekilde tutuklananlardan biri olmuştur.

Çocukların Topuna El Koyan Yaşlı Kadın

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if