Trafik Levhasına Kötü Düşünen Adamın Sonu

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum

Bu garip ve saçma olay ise Güney Dakota’da yaşanmıştır. Yaşını başını almış Verle Peter Dills adındaki kişi trafik levhalarıyla ilişkiye girerken yakalanarak tutuklandı. Bu bir kereye mahsus bir durum olmadığı evinde de bu tür şeyleri yaptığı ve çekilmiş videoları bulan polis ahlaksızlık ve soygun suçundan tutukladı.

Trafik Levhasına Kötü Düşünen Adamın Sonu

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if