Ucurtma Yüzünden Tutuklama

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Pakistan`da terörle mücadele yasalarının etkisiyle, uçurtma uçuran bazı  kimselerin kısa zaman önce tutuklandığı açıklandı. Yetkili kişiler , ülkede en büyük eğlence kaynaklarından biri olan uçurtmanın büyük şehirlerde kazalara yol açtığını, bu kazalarda 10 insanın yaşamını yitirdiğini  gerekçe göstererek, bazı uçurtmaların iplerinin çelik ya da kırık cam parçalarıyla kaplanmış, bazılarının da tıraş bıçaklarıyla işlenmiş olduğunu belirttiler.

Ucurtma Yüzünden Tutuklama

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if