Piknik Masasına Kötü Davranan Adam

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Bu olay gerçekten çok ilginç.  Art Price Jr ismindeki bir kişi metal kaplamalı olan bir piknik masasıyla ilişki yaşarken yakalandı ve bu yüzden tutuklandı.  Komşularının itiraflarıyla bu olay açıklığa kavuşturuldu. Bu olay sadece bir kere değil bir kaç kere o masayla kötü şeyler yaptığını komşuları dile getirerek suçunu polislere bildirdiler ve ahlaksızlık suçundan dolayı tutuklandı.

Piknik Masasına Kötü Davranan Adam

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if