iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Erken Açılan Hediye Yüzünden Tutuklama

1 Mart 2015 - #


12 yaşlarında olan çocuk annesinin yılbaşı için hazırladığı bir hediyeyi açmamasını söylediği halde hediyeyi açan çocuk, annesi tarafından polis çağrılarak şikayetçi oldu. Bu durum karşısında polisler gerekeni yaparak çocuğu tutukladı.

Gerekçe ise, annesinden izin almadan hediyeyi açmak, ve hırsızlık suçundan dolayı tutuklanmasına karar verilmesidir. Ancak annesi çok yaramaz ve düzeni bozan bir çocuk olduğu için bu ceza onu adam edeceği düşüncesinde.

Erken Açılan Hediye Yüzünden Tutuklama

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.