SALAK İLE AVANAK

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Avustralya'da iki kişi tarafından banka soygunundan sonra uzun bir süre içinde yakalanmayan kişiler,  çaldıkları paralarla, fotoğraf çekerek yakayı ele verdiler. Bu yüzden bu kişilere salak ile avanak lakabı verildi.

19 ve 20 yaşlarında olan soyguncular oyuncak bir silahla soygunu gerçekleştirdiği ortaya çıktı ancak çektikleri fotoğraf sayesinde yakalanarak ceza evine konuldular.

SALAK İLE AVANAK
                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if