Kedilere Piercing Takan Adamın Tutuklanması

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Holly Crawford 35 yaşlarında garip bir insan, kedilerin özellikle yavru kedilerin kulaklarına ve bazı bölgelerine PIERCING takarak internet üzerinden hayvanları satışa çıkardığı belirlenen kişi çok büyük paralara kedileri sattığı anlaşıldı.

Tutuklanma nedeni ise hayvanlara eziyet etmek ve hayvan suçundan yargılanarak tutuklanması ve sonrasında suçsuz olduğu anlaşılınca serbest bırakıldı.

Kedilere Piercing Takan Adamın Tutuklanması

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if