Su

ibrahim fırat | Pazar, Haziran 14, 2015 | 0 yorum
Su insan sağlığı için en önemli olanlarından biridir. Bu yüzden su tüketimi ne kadar fazla olursa kişi o kadar sağlıklı olur. Malum yaz aylarında oruç tutmak biraz zor olduğu için sıcak günlerde su ter ve idrar yolu ile atıldığından gerektiği kadar su tüketmek özellikle 9-10 bardak su içmek yeterli olacak ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlatacaktır.

su

                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if