Maden Suyu - Soda

ibrahim fırat | Pazar, Haziran 14, 2015 | 0 yorum
Gerçek maden suyu bulmak o kadar kolay değil. Bundan dolayı faydalı olacak derecede maden suyu adı verilen soda rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Maden suyu; tokluk hissi vereceğinden gün içinde kendinizi bitkin ve yorgun hissetmenizi engellemeye yarar. Bunun haricinde ise yaz mevsiminde ter ile atılan su ve minerallerin kaybını önlemek veya en aza indirgemek için maden suyundan daha iyi alternatif yok. İftar sahur arası 2 şişe maden suyu sizi iyi hissettirecektir.

Maden Suyu - Soda

                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if