Yoğurt

ibrahim fırat | Pazar, Haziran 14, 2015 | 0 yorum
Yoğurt kemikler ve birçok şey için çok faydalıdır. Yoğurt bir süt ürünü olduğundan dolayı tıpkı sütteki gibi tok kalmanızı sağlayacaktır. Bileşiminde bulunan yüksek oranda protein ile çabuk acıkmanızı engellemektedir. İftarla sahur arası maksimum 1 kase yoğurt ertesi gün orucunuz için sizi fazlasıyla iyi hissetirecektir.

Yoğurt

                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if