iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Normal Olmak

23 Ekim 2015 - #


Normal olmanı isteyen insanlar çevrenizde çok olacaktır. Ve sürekli size normal olsan olmaz mı?, normal olamaz mısın gibi saçma sapan sözler söyleyebilirler. Bu kişiler zaten normal olmayı başarabilseydi o kişiler o sözü söylemek için neden bulamazlardı.

Ayrıca, normal olmak ister miydin veya keşke bu tür bir hastalığın olmasa idi gibi sözler anskiyete, kaygılı olan kişileri çok rahatsız eder ve herhangi bir yardımınız o kişi veya kişilere dokunmaz.

Normal Olmak

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.