Kaygılı Durumlar

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Anksiyete rahatsızlığı olan kişilerde genel olarak kaygı söz konusu olmaktadır. Bu gibi kaygılı durumlarda kişi kendini çaresiz hissedebiliyor. Bu yüzden insanların pek yardım edebilecekleri bir durum yoktur. Ancak sakinleştiği zamanlarda her şey normale dönebilir, bunu o kişilerden bizler daha iyi kesinlikle anlayamayız.

Fakat bu durumda olan insanlar genel anlamda çok yardıma muhtaç kendilerini hissederler.

Kaygılı Durumlar

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if