iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Tembel Değiller

23 Ekim 2015 - #


Bu sorunda olan kişiler genel olarak tembel olarak görülürler. Ancak işin iç detayını bildiğiniz zaman aslında tembel olmadıklarını anlarsınız. Kaygılı olan kişiler hep bunları takıntı haline getirdiği için tabiri caizse kişiyi felç etmiş gibi oluyor. Bundan dolayı kişide herhangi bir istek de söz konusu olamıyor. Bu yüzden görünüş olarak tembel görünüyorlar ama aslında sürekli beyni bir şeyler için çalışıyordur. Kaygıları yok etmek, gidermek için sürekli düşünce içinde olabilirler.

Tembel Değiller

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.