Tembel Değiller

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Bu sorunda olan kişiler genel olarak tembel olarak görülürler. Ancak işin iç detayını bildiğiniz zaman aslında tembel olmadıklarını anlarsınız. Kaygılı olan kişiler hep bunları takıntı haline getirdiği için tabiri caizse kişiyi felç etmiş gibi oluyor. Bundan dolayı kişide herhangi bir istek de söz konusu olamıyor. Bu yüzden görünüş olarak tembel görünüyorlar ama aslında sürekli beyni bir şeyler için çalışıyordur. Kaygıları yok etmek, gidermek için sürekli düşünce içinde olabilirler.

Tembel Değiller

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if