Kafana Takma Demek!

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Bu söylenen sözde doğru değildir. Fakat insanlar yardımcı olmak kişinin moralini düzeltmek amacı ile boş ver ne takıyorsun her şey olacağına vardır gibisinden sözleri iyi niyet ile söylerler ancak bunu zaten anksiyete olan kişilerde bilmektedir. Ve bunu anlatmanın bir faydası olmayacaktır. Bu yüzden basit olmayan veya klişe sözleri bırakıp daha özgün fikirlerle bir şeyler yapılabilir..

Kafana Takma Demek!


                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if