Kaygısını Hatırlatma

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Konumuzun başlığı iki anlam ifade ediyor. Kaygılı olan kişiye sen çok kaygılısın, demek kişiyi daha çok kaygılandırmaktadır. Bu şekilde bazı kişilerin bilinçsiz şekilde yardım etmek maksadıyla hatırlatma seansları o kişi için kötü sonuçlar doğurabilir. Olduğundan daha kötü duruma düşebilir. Yani zaten kişi kaygılı olduğunu biliyor. Bunu tekrar tekrar hatırlatmanın hiç bir anlamı yok..

Kaygısını Hatırlatma

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if