Planlamaları Dikkatli Yapmak

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Kimse yalnız değildir. Anksiyete olan kişilerinde bolca çevresi vardır. Bundan dolayı bazı günlerde özellikle hafta sonları ve ya diğer günler içerisinde planlar yapılır. Bu planlamalar yapılırken bu insanların durumlarını da göz önünde bulundurarak yapılmalı. Bazen son anda karar değiştirme gibi olaylar olabilir.

Yani plan yapılırken arakdaşlarının bu kişileri dikkate alması onları memnun edecektir.

Planlamaları Dikkatli Yapmak

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if