iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Anksiyete Krizi Anında

23 Ekim 2015 - #


Anskiyete krizi geçiren, kişiye derin derin nefes al, bazı eğzersizleri yap, yat, uyu, gez vb. gibi kelimeleri söylemek o kişiler için hiç bir işe yaramadığını bilmekteyiz. Bu yüzden o anda o kişilere bu tip sözler yerine gerçekten işe yarayacak bir şeyler söylemeniz daha uygun olacaktır. Anksiyete rahatsızlığı olan kişilerden duyulduğuna göre, bu tip önermeler yani derin derin nefes almak, sakinleşme egzersizleri yapmayı söylemenin faydası olmadığı söylenmektedir.

Anksiyete Krizi Anında

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.