Anksiyete Krizi Anında

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Anskiyete krizi geçiren, kişiye derin derin nefes al, bazı eğzersizleri yap, yat, uyu, gez vb. gibi kelimeleri söylemek o kişiler için hiç bir işe yaramadığını bilmekteyiz. Bu yüzden o anda o kişilere bu tip sözler yerine gerçekten işe yarayacak bir şeyler söylemeniz daha uygun olacaktır. Anksiyete rahatsızlığı olan kişilerden duyulduğuna göre, bu tip önermeler yani derin derin nefes almak, sakinleşme egzersizleri yapmayı söylemenin faydası olmadığı söylenmektedir.

Anksiyete Krizi Anında

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if