Başka Şeylerle Oyalanmak

ibrahim fırat | Cuma, Ekim 23, 2015 | 0 yorum
Birçok kişide bu sözü kullanır "kendini oyalamak başka şeylere yönel, başka aktivitelerde bulun" gibi sözler çok yoğundur. Ancak bu tür şeylerin anksiyete için herhangi bir faydası olduğu söylenemez. Bu şekilde sorunları çözmek çok zordur. Belki kendini başka şeylere yönlendirmesi kafasının dağılması açısından bir an iyi gelebilir ancak tedavi edici olmadığını kişi zaten biliyor.

Başka Şeylerle Oyalanmak

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if