Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Çocukların Topuna El Koyan Yaşlı KadınEdna Jester isimindeki yaşlı kadının evine bir gün çocukların oynadığı top düşer ve çocuklar topu kendilerine geri vermesini ister ancak büyükanne bunu kabul etmez topu vermez. Sonra çocuklardan biri polis çağırır ve 88 yaşında olan kadına topu iade etmesini söyler yaşlı kadın bunu red eder ve polis tarafından tutuklanır. Uzun zamandan beri bekar yaşayan bu kadın ilk kez garip şekilde tutuklananlardan biri olmuştur.

Çocukların Topuna El Koyan Yaşlı Kadın

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.