Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Çıplak Ağaca Tırmanmak

Dieter Braun adındaki kişi stresli ve evlilik döneminde sıkıntı anlar yaşayan birisi olduğu için evlilik danışmanın nasihati ile çıplak ağaca tırmanmasını öğütlemiş. Bunu şikayet eden görgü tanıkları polise haber vererek adamın tutuklanmasını sağlamışlar. Dieter Braun ise ben bu şekilde sinirimi, stresimi yenerek çok rahatlıyorum demiş ancak yetkililer görenlerin bu davranıştan rahatsız olduğu için bunu özür kabul etmeyerek, kamu malına zarar vermekten tutuklamışlardır.

Çıplak Ağaca Tırmanmak

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.