Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Erken Açılan Hediye Yüzünden Tutuklama

12 yaşlarında olan çocuk annesinin yılbaşı için hazırladığı bir hediyeyi açmamasını söylediği halde hediyeyi açan çocuk, annesi tarafından polis çağrılarak şikayetçi oldu. Bu durum karşısında polisler gerekeni yaparak çocuğu tutukladı.

Gerekçe ise, annesinden izin almadan hediyeyi açmak, ve hırsızlık suçundan dolayı tutuklanmasına karar verilmesidir. Ancak annesi çok yaramaz ve düzeni bozan bir çocuk olduğu için bu ceza onu adam edeceği düşüncesinde.

Erken Açılan Hediye Yüzünden Tutuklama

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.