Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Fazla Çekingen Olmayın

Çekingen olmak hayatın zor geçmesine neden olabilmektedir. Tanımadığınız insanlarla iletişim kurmaktan korkmayın veya konuşmaktan çekinmeyin. En fazla sizle konuşmak istemez veya kaba hareketler sergiler bu şekilde hayattan daha çok tecrübe alarak kendinize güveniniz daha çok artar.


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Siteniz için başarılar dilerim öncelikle film tanıtımları menünüze erişemiyorum. menünüzün kullanımı oldukça zor olmasına karşın gayet güzel bir siteniz var başarılar dileriz okuruz.net ailesi olarak

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.