Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Hareket Etmenin Önemi

Hareketli bir yaşam tarzı insanı hem zinde  tutar hemde psikolojik olarak kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Spor hayatımızın bir parçası olmalı. Hareketsiz yaşam tarzınız varsa bunu en kısa zamanda hareketli bir tarza dönüştürmek için ufak egzersizlerle başlayabilirsiniz.

Sabahları yapılan spor en faydalı olarak görülmektedir. Kan dolaşımın hızlandırır, güne daha dinç başlarsınız ve daha birçok faydası ile spordan uzak durmayın.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.