Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Ucurtma Yüzünden Tutuklama

Pakistan`da terörle mücadele yasalarının etkisiyle, uçurtma uçuran bazı  kimselerin kısa zaman önce tutuklandığı açıklandı. Yetkili kişiler , ülkede en büyük eğlence kaynaklarından biri olan uçurtmanın büyük şehirlerde kazalara yol açtığını, bu kazalarda 10 insanın yaşamını yitirdiğini  gerekçe göstererek, bazı uçurtmaların iplerinin çelik ya da kırık cam parçalarıyla kaplanmış, bazılarının da tıraş bıçaklarıyla işlenmiş olduğunu belirttiler.

Ucurtma Yüzünden Tutuklama

                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.