Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bugünün işinini Bugün Yapın

Günümüzde insanların geneli işlerini hep yarına bırakır. Bugünün işini yarına bırakmak denir. Ancak en büyük hatalardan biri zaten budur. Yarın daha gelmemiş belkide gelmeyecek buna kimsenin kesin kanaati olamaz. Bu yüzden bugünün işini yarın yaparım düşüncesinden uzaklaşmanız sizler için en ideal yol olacaktır. Çünkü her yeni bir güne işi bırakmak o gün ki işlerin birikmesine ve çoğalmasına buna bağlı olarak yoğunluktan dolayı psikolojik olarak kendinizi kötü hissetmenize olanak sağlar.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.