-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

Ads1

» » » » » » Natürel Hindistan Co2 Distile Yağı

ads
ads

Hindistan Co2 Distile Yağı Natürel Koku


Natürel kokular genel olarak ülkemizde pek kullanılmadığını bilmekteyiz. Genel olarak sentetik esanslar ile koku ihtiyacını bireyler gidermektedir. Bu sebeple natürel yağların değeri pek bilinmektedir. Bunun yanı sıra natürel kokular oldukça farklı ve tamamen doğal olduğu için her insan alışkın olmayabilir fakat natürel kokular kullananlar asla diğer ürünlere yönelmezler. Tabiki kaliteli sentetik ürünlerde var fakat her doğal koku şifa vesilesidir. Ve her birinin ayrı güzel kokusu olduğu için bilenler natürellikten vazgeçmezler.


Natürel Hindistan Co2 Distile Yağı


Doğal kokular genel olarak pahalıdır aslında değerinde ve yeri geldiğinde değerinin altında dahi satıldığı olmaktadır. Bu nedenle insanların herbirinin çok parası olmadığı için natürel kokular alamamaktadır. En basitinden bir  gül  yağının  damlasında  25- 40 adet gül demetinin distile edilmesi  ile  elde edilir.  Ve ortalama  4  ton  gül  yapraklarından sadece  ve sadece  1  litre yağ elde edilir.  Onca zahmet,  emek,  çaba  ve  işlemler  sonucu  gül  yağı  damıtılır  buna  rağmen fiyatı  genel  piyasa  değeri   oldukça  ucuzdur.  1ml 200-250  vs  değişmektedir. Natürel yağlar   evet  pahalı olabilir  fakat  bu  yağları  birçok insan bilmiyor bilse bile   maddi  sıkıntıdan dolayı  eğer koku   aşığı  değilse  almazlar.  Çünkü  o kadar para vermek istemezler.  Fakat   natürel  kokuların  her biri  altın  değerinde zaten bir  gül  yağını  günde bir damla sürmeniz  yeyerli 3 ml gül yağı ortalama 6 ay  gider. Ve kokusu da  diğer   kokulara hiç  benzemez.


Biz konumuza  geçelim.  Hindistan Co2 Distile Yağı nedir?   kısaca bundan bahsedelim:


Hindistan Co2 Distile Yağı  Hakkında Kısa Bilgi.


Hindistan cevizi ılık,kremsi, sütlü tereyağ, yumuşak, hafif odunsu,
tatlı exotik sıcak rahiyası ile insanı mest eden kokuya  sahiptir. Hindistan cevizi parfümlerde kullanılabimesi icin co2 distile olarak bilinen en iyi  yöntemle en doğal ve saf olan  yağı çıkarmaktadır. Yani 1.  kalite olan  yağ elde edilmektedir. Parfüm  tasarımcıları genel olarak tepe nota olarak tabir ettiğimiz üst  notada ve ana nota olarak bilinen kalp notalarında  en iyi şekilde harmanlarak kullanılır ve bu sayede parfüm  piramidinde çok  iyi bir harmanlama elde edilir. Tabi bunu sadece parfümde  değil  sade  olarak da  kullanılmaktadır. Kakao,ylang ylang, yasemin vb. gibi notaların  vazgeçilmez  uyumudur. Bu notalar ile iyi uyum sağlamaktadır. 

Natürel  - Doğal   ve     istediğiniz herhangi bir esans  koku  istekleriniz için bana  ulaşabilirsiniz. iletisim@ibrahimfirat.net  ibo.firat@gmail.com  Tlf: Whatsapp:  0531  289 87 39  (İbrahim   Fırat "ANA İLETİŞİM" )     0 537 686 89 19 (Kasım  Fırat ) 0 543 887 81 80 (Galib Çakmak)Esanslar Natürel Yağlar hakkındaki Yazılarımızı Aşağıdaki Bağlantılardan Okuyabilirsiniz.Meşe Yosunu: https://www.ibrahimfirat.net/2020/01/esans-mese-yosunu-nedir.html

Bulgar Gülü https://www.ibrahimfirat.net/2019/10/bulgar-gulu-hakkinda-detayli-bilgi.html

GülYağı  Hakkında: https://www.ibrahimfirat.net/2019/12/gul-yagi-gercek-mi.html

Gül Yağı: https://www.ibrahimfirat.net/2019/09/gul-yag-saf-gul-yag.html

Naturel Gül yağı Nasıl Anlaşılır: https://www.ibrahimfirat.net/2017/07/saf-gul-yagi-nasil-anlasilir.html

Misk: https://www.ibrahimfirat.net/2018/01/misk-nedir-ve-faydalari-hakkinda.html

Amber: https://www.ibrahimfirat.net/2018/10/amber-nedir-ve-faydalari-hakkinda-genis-bilgi.html

Lavanta yağı: https://www.ibrahimfirat.net/2019/09/lavanta-yagi-hakkinda-bilmeniz-gerekenler.html

Öd - Oud : https://www.ibrahimfirat.net/2017/01/ud-oud-esans.html

Naturel Gurme Kokular: https://www.ibrahimfirat.net/2019/10/gurme-kokular-1-sinif-kalite.html

KABE ESANSI https://www.ibrahimfirat.net/2019/12/kabe-kokusu-ozel-esans.html

Michelia champaca https://www.ibrahimfirat.net/2020/02/champaca-michelia-champaca-nedir.html

ejder kanı ağacı: https://www.ibrahimfirat.net/2020/02/dracaena-cinnabari-agac-ejder-kan-agac.html

Vanilya Yağı: https://www.ibrahimfirat.net/2020/02/vanilya-orkidesi-vanilya-yag.html

Makam-ı İbrahim: https://www.ibrahimfirat.net/2020/02/makam-ibrahim-esans-hakiki.html

Hindistan Co2 Distile Yağı: https://www.ibrahimfirat.net/2020/04/naturel-hindistan-co2-distile-yag.html

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.