-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Anksiyete Krizi Anında


Anskiyete krizi geçiren, kişiye derin derin nefes al, bazı eğzersizleri yap, yat, uyu, gez vb. gibi kelimeleri söylemek o kişiler için hiç bir işe yaramadığını bilmekteyiz. Bu yüzden o anda o kişilere bu tip sözler yerine gerçekten işe yarayacak bir şeyler söylemeniz daha uygun olacaktır. Anksiyete rahatsızlığı olan kişilerden duyulduğuna göre, bu tip önermeler yani derin derin nefes almak, sakinleşme egzersizleri yapmayı söylemenin faydası olmadığı söylenmektedir.

Anksiyete Krizi Anında

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.