Düzenli Olarak Kahvaltı Yapamak

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 1 yorum
Günlük olarak düzenli olarak kahvaltı yapmak çok faydalı. Bu yüzden düzenli kahvaltı yapan kişilerin zekaları daha iyi seviyede çalışmaktadır. Bunun tam tersi olarak hiç kahvaltı yapmayan veya düzensiz olarak yapan kişilerde sorunlar baş gösterebilir.

Düzenli Olarak Kahvaltı Yapamak

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. peynir süt yumurta temel besinlerden diyebiliriz,duzenlı gıda bence en sağlıklı olanı

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if