Zekayı geliştiren besinler (Bitter çikolata)

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 1 yorum
Günümüzde vazgeçilmez tatlılardan olan Bitter çikolata yoğun olarak zaten kullanılmaktadır. O yüzden tüketen kişilerin zekalarının daha ileri düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Bitter çikoltanın içeriğinde bulunan Magnezyum ve antioksidan bileşimi ile beyne oksijen taşıyarak daha aktif çalışmasını sağlamaktadır.

Zekayı geliştiren besinler (Bitter çikolata)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. bitter cikolatanın zeka ile bağlantısını pek anlayamadım ama demekki uyarıcı rol görüyor olabilir tabiki.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if