Zekayı geliştiren besinler (Biberiye)

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 1 yorum
Haliyle insan beyni yoğun çalışmak ve buna bağlı olarak bazı nedenlerden dolayı yorgun düşler. Tüm bedene hükmeden beynin yorulması normaldir. Ancak bu yorgunluğu en hafife indirmek için yapılması gereken ise "biberiye" kullanımıdır. Bunun yanında biberiye sadece beyin yorgunluğunu gidermekle kalmayıp aynı zamanda hafızayı güçlendirmede etkilidir. Buna dahil olarak da akıl berraklığını sağladığı aşikardır.

Bilim insanlarının uzun çalışmaları sonuç vererek biberiye hafızayı % 15 oranında geliştirdiği gözlemlenmiştir.

Zekayı geliştiren besinler (Biberiye)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. biberiyenin zekayı geliştirdiğini bilmiyordum. ne kadar zekayı geliştirsede kokusu çok ağır geldiği için kesinlikle tüketemiyorum. kokusu olmasa tadını bi şekilde yok sayabilirdim :))

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if