Zekayı geliştiren besinler (Ginkgo Biloba)

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 1 yorum
Gingko biloba, Doğu yöresinin geleneklerinde yüzyıllar boyunca kullanılmıştır, bunların arasında en çok tanınanı hafıza otu adı verilen bir bitkidir.. Bu ot kan damarlarıın genişletir ve arz edilen oksijeni çoğaltarak , beyne pompalanan kanın akışı hızlanır. Bunun dahilinde ise beyin hücrelerine zarar verecek radikallerden de kurtulmanıza yardımcı olur.

Zekayı geliştiren besinler (Ginkgo Biloba)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Zekayı geliştiren besinler (Ginkgo Biloba)yu ilk kez duydum herşeyin caresi doğada var arayıp bulmak lazım

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if