iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Zekayı geliştiren besinler (Çilek)

28 Kasım 2015 - #


Çilek toplumuzda ve genel olarak tüm insanların çok sevdiği meyvelerden biridir. Birçok faydası olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra bizler için en önemli faydası olan zeka ile ilgli faydalarından kısaca bahsedelim:

İçeriğindeki fisetin maddesi hafıza kaybının etkilerini azaltıp, bunamayı geciktirmesi en faydalı özelliklerindendir.

Zaten genel olarak bu besinleri zaman zaman tüketen insanlarız. Ancak bu faydalı bilgileri bilmeden tabi. Bundan sonra artık hangi besinin hafıza ve zekaya iyi geldiğini bildiğimiz için daha düzenli biçimde tüketmemiz gerekir.

Zekayı geliştiren besinler (Çilek)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Yorumlar

  1. dogada güzel bilinen ve bilinmeyen pek çok gıda maddesi olabilir

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.