Zekayı geliştiren besinler (Çilek)

ibrahim fırat | Cumartesi, Kasım 28, 2015 | 1 yorum
Çilek toplumuzda ve genel olarak tüm insanların çok sevdiği meyvelerden biridir. Birçok faydası olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra bizler için en önemli faydası olan zeka ile ilgli faydalarından kısaca bahsedelim:

İçeriğindeki fisetin maddesi hafıza kaybının etkilerini azaltıp, bunamayı geciktirmesi en faydalı özelliklerindendir.

Zaten genel olarak bu besinleri zaman zaman tüketen insanlarız. Ancak bu faydalı bilgileri bilmeden tabi. Bundan sonra artık hangi besinin hafıza ve zekaya iyi geldiğini bildiğimiz için daha düzenli biçimde tüketmemiz gerekir.

Zekayı geliştiren besinler (Çilek)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. dogada güzel bilinen ve bilinmeyen pek çok gıda maddesi olabilir

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if